Bumaco Group groeit en daarom zijn we voor onze vestiging te Rotselaar op zoek naar een extra medewerker voor onze divisie aankoop.
Deze afdeling is een onmisbare schakel binnen onze bedrijvengroep.
Als medewerker aankoop neem je een ondersteunende rol aan. Je helpt bij het in kaart brengen en structureren van de aankoopprocessen. Je bekijkt de huidige flow gezond kritisch en werkt voorstellen uit die bijdragen aan een efficiënte werking over de verschillende vestigingen heen.
Je werkt hiervoor nauw samen met de interne diensten en externe leveranciers.
Je rapporteert aan onze COO.
Vos tâches sont variées :
- Je analyseert het aankoopproces en brengt dit administratief in kaart. Samen met collega’s van verschillende diensten ben je verantwoordelijk voor het volledige artikelbeheer. Dankzij de nauwe samenwerking zorg je er voor dat wijzigingen zoals bv. prijs worden doorgevoerd in het systeem, dat nieuwe artikelen gecreëerd worden en problemen proactief worden opgevolgd.
- Je werkt nauw samen met interne afdelingen om de inkoopbehoeften te begrijpen.
- Je gaat in gesprek met bestaande en nieuwe leveranciers, in functie van deze behoeften. Op basis van offertes en tests, maak je een goed voorbereid dossier. Dit rapporteer je aan de COO.
- Je assisteert bij het beheer van alle documentatie.
- Je monitort voorraadniveaus en signaleert tijdig eventuele tekorten.
- Je informeert alle interne diensten en vestigingen over de procedures.
Vous vous reconnaissez là-dedans :
- Je bent administratief punctueel. Het Office pakket (Word, Excel) kent voor jou geen geheimen.
- Je bent een cijferknobbel die houdt van analyses.
- Je bent communicatief sterk, met overtuigingskracht. Je bouwt zo een professionele en sterke verstandhouding op met alle betrokken partijen, zowel de externe leveranciers als de collega’s van diverse afdelingen intern. Je informeert hen over een correct gebruik van het systeem en volgt dit op.
- Je kan je flexibel aanpassen aan jouw gesprekspartner en weet informatie op een duidelijke manier over te brengen.
- Je denkt commercieel en streeft naar de beste deal.
- Je bent leergierig en gedreven om de juiste oplossing te zoeken.
- Je bent een teamspeler met een proactieve en positieve werkhouding.
Que proposons-nous ?
- Werkzekerheid bij een Bumaco Group in volle groei.
- Un emploi et une atmosphère de travail qui laissent de la place à l'apport personnel et à l'initiative.
- Un salaire attractif, complété par des avantages tels que des chèques-repas et une assurance hospitalisation.
- De kans om mee te bouwen aan de verdere groei van onze groep.
- Développement personnel par le biais de formations au sein de notre Bumaco Academy et en externe.
- Events met het team en alle collega’s binnen de ganse groep om alle collega’s beter te leren kennen.
 
															 
															 
															